About Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi Suspendisse ultrices hendrerit nunc vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit venenatis. Morbi dignissim mi non dui phaedrum ullamcorper.

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany

+49 30 24041420

ouroffice@any.com

Follow Us
GO

Dizi ZED.

Dizi ZED.

GOFRET STUDIO. olarak, düşük bütçeli internet yapımları için kollarımızı sıvadık. Herkesin bildiği ve severek takip ettiği Netflix, BluTV ve PuhuTV gibi platformlara düşük bütçeli dizi içerikleri üretmeyi planladık. İlk projemiz olan ”ZED” de, bu ligde ben de varım diyerek büyük projelere göz kırpıyor.

Reklam ve dizilerden severek izlediğiniz tanıdık simaların yer aldığı ZED’de, daha önce oyunculuk tecrübesi olmayan ama bu alanda kendini geliştirmek isteyen oyuncu adaylarının da sayısı azımsanmayacak düzeyde. Hedefimiz, bu işe gönül vermiş yetenekli insanları keşfetmek ve sektöre kazandırmak.

ZED’in senaryosu, Gökhan Yalçınkaya – Azer Turgut ikilisi tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda da yer alan Gökhan Yalçınkaya, daha önce çekmiş olduğu kliplerindeki sinematik unsurları bu sefer ZED’e taşıyacak. Ayrıca, ZED sadece bir internet dizi olmayarak sektörel bir yeniliği de beraberinde getiriyor. Her bir bölümü için ayrı bir single parçaya ait klip çalışması da yapılacak olan dizi bir nevi distopik evreni anlatıyor.

Çekimlerine Şubat 2020 sonunda başladığımız ZED setlerine covid 19 dolayısıyla ara vermek durumunda kaldık; ancak proje ile ilgili detayları ve son gelişmeleri websitemizden ve sosyal medya üzerinden paylaşıyor olacağız.

 

 

 

Info

Category:

Video ve Müzik Prodüksiyon, web-series

Date:

Şubat 29, 2020