About Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi Suspendisse ultrices hendrerit nunc vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit venenatis. Morbi dignissim mi non dui phaedrum ullamcorper.

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany

+49 30 24041420

ouroffice@any.com

Follow Us
GO
 

Ne Yapıyoruz?

GofretStudio birkaç kafadarın bir araya gelerek kurmuş olduğu
müzik ve video alanında projeler üreten bir oluşumdur.
Videoklip

Söz ve müziği bitmiş eserlerinizi, izlenmelerinin artmasına destek olacak şekilde hikayelendirip, klip çekiyoruz. 4K ve /veya 6K braw formatında çektiğimiz klipleriniz için, Davinci Resolve Studio ile sinematik renklendirme yapıyoruz.

İnternet Dizisi

Başta YouTube olmak üzere, diğer tüm popüler platformlar için (BluTV, Puhu TV, Netflix vb...) farklı türlerde low budget özgün internet dizileri çekiyoruz.

Aranje

Projeniz için en uygun altyapıyı oluşturuyor ve en güncel sound'lar ile destekleyerek beğeninize sunuyoruz. Yine projenizin ihtiyacına göre, alanında en iyi müzisyenlerle çalışarak canlı kayıtlar alıyor ve dijitale hayat veriyoruz.

Mix-Mastering

Çalışmalarınızı, EQ, kompresör, reverb gibi efektlerle ile daha cazip hale getirip, sesleri kendi içlerinde dengeliyoruz.

Senaryo

Birbirine çok benzeyen içeriklerden sıkıldıysanız, burası tam size göre... Kısa film, internet dizisi veya müzik videolarınız için Avrupa ve Amerika standartlarında sürükleyici ve özgün senaryolar hazırlıyoruz.

Atölye

Sahada kazandığımız deneyimi sizlerle paylaşıyoruz. Her ay görsel ya da işitsel bir içerik için ücretsiz atölyeler düzenliyoruz. Katılım için iletişim formunu kullanarak talebinizi iletmeniz yeterli.