About Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi Suspendisse ultrices hendrerit nunc vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit venenatis. Morbi dignissim mi non dui phaedrum ullamcorper.

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany

+49 30 24041420

ouroffice@any.com

Follow Us
GO
ZED.

Düşük Bütçeli internet yapımları için kolları sıvadık ve ZED'i yarattık. Netflix, Puhu, BluTV ve YouTube gibi popüler dijital platformlarda yerini alacak gerilim, aksiyon türündeki dizi 2020 yılının sonlarına doğru seyirci ile buluşacak.

Proje Dosyası
Distopik Bir
Evren

Distopik bir evreni anlatan dizi, günümüz dünyasında geçiyor. Kan transferi üzerine kurulu düzende, bazıları şanslıyken, bazıları sürekli saklanmak ve kaçmak zorunda.

Detay
Oyuncu
Kadrosu

Reklam ve dizilerden sevilen simaların yer aldığı ZED’de, daha önce oyunculuk tecrübesi olmayan; ama bu alanda kendini geliştirmek isteyenlerin sayısı da azımsanmayacak düzeyde.

Detay
Dijital
Platformlar...

Popüler dijital platformlar için hazırlanan ZED, düşük bütçeli yapımlar sınıfına girmesine karşın, gerek çekimleri gerekse de atmosferi ile büyük projelere göz kırpıyor.

Detay
Gerilim
Aksiyon...

ZED, setini radyo ve tv öğrencilerine açıyor. Görsel ve işitsel alanlarda kendisini geliştirmek isteyen genç adaylara kapılarını ardına kadan açan ZED; genç sanatçılara her bir bölümde jenerik olarak kullanılacak bir single'a ait klip çalışmasını da vaad ediyor.

Detay