About Us
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipi Suspendisse ultrices hendrerit nunc vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit venenatis. Morbi dignissim mi non dui phaedrum ullamcorper.

Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany

+49 30 24041420

ouroffice@any.com

Follow Us
GO
 

Çıtırdat!

Adım 1 : Fikirlerini bizlerle paylaşıyorsun.

İşte bu kadar basit, güzel bir toplantı ortamında (toplantı dediğimize bakma, civarın en güzel ve en sakin cafe’leri toplantı yerlerimiz.) karşılıklı olarak fikirlerimizi paylaşıyoruz. Nasıl yardımcı olabiliriz, neyi farklı ve en doğru yapabiliriz masaya yatırıyoruz. Sonra mı ne oluyor, ikinci adıma geçiyoruz.

Adım 2: Hadi biraz kafa yoralım.

Harika, buraları okuduğuna göre, ikinci adıma geçtik bile. Şimdi sırada içeriği belirlemek var. Kaynaklarımızı proje ihtiyacımıza göre belirliyoruz. Bir çalışma takvimi çıkarıyor ve ödevler atıyoruz. Merak etmeyin bu ödevler bize…

Adım 3: Nihai fikri hayata geçiriyoruz.

Herşeyi enine boyuna değerlendirmiş ve güzelce planlamıştık hatırlarsan. Geriye, mutfağa girip hazırlaması kalıyor.

Şimdi de şöyle bir arkamıza yaslanıp, neler yaptık birlikte keyifle izleyelim / dinleyelim. Peki, tüm bu içerikleri nerede yayınlayacağız? Endişelenme, onun için de çözüm ortaklarımız var. Çalışmanı, dilediğin dijital platformlardan; spotify, itunes, amazon prime, youtube, netd, deezer vb. birinde ya da hepsinde yayınlayabilirsin.